Tworzymy Zespół doświadczonych specjalistów o szerokich kompetencjach w digital marketingu i nowych technologiach. Każdy z nas jest ekspertem w swojej dziedzinie. Budujemy pozytywne relacje oparte na zaufaniu, dzielimy się wiedzą i zapewniamy przestrzeń do twórczej dyskusji.


Jeśli cenisz podobne wartości - zapraszamy do nas! Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki, by znaleźć ofertę.

KARIERA W MASTERMIND

DOŁĄCZ DO NAS I KORZYSTAJ Z MOŻLIWOŚCI CAŁEJ GRUPY

W Mastermind stawiamy na rozwój, a ponieważ stanowimy część Grupy AdNext, regularnie korzystamy z wewnętrznych programów, dzięki którym poszerzamy swoją wiedzę.

Brain 2 Brain (B2B)

Cykl szkoleń międzyspółkowych (stacjonarnych i/lub on-line) dostępnych dla wszystkich pracowników.

Program mentoringowy pomiędzy spółkami, przeznaczony dla pracowników ze stażem 1+.

Shadowing

Niezależnie od spółki, w której pracujemy, dzięki zasadzie otwartych drzwi możemy brać udział w pracach i projektach innych biznesów.

Open Door

BENEFITY

Praca w Grupie AdNext zapewnia nam dostęp do wielu atrakcyjnych benefitów:

Vouchery do sklepów

Zakupy na Allegro czy w Notino? Punkty zdobyte w platformie grywalizacyjnej możemy wymieniać na bony do sklepów on-line.

Co roku przyznajemy nagrody za wyjątkowe osiągnięcia. Doceniamy zaangażowanie, nietuzinkowe pomysły i budowanie pozytywnej energii w Zespole.

Nagrody

Możemy korzystać z opieki medycznej w EnelMed – indywidualnie bądź rodzinnie. Mamy do dyspozycji kilka różnych pakietów.

Opieka medyczna

Loyalty program

Warto zostać z nami na dłużej! Jeśli pracujesz u nas ponad 3 lata, możesz korzystać z dodatkowych bonusów – np. workation czy dofinansowania do osobistych pasji.

Korzystamy z możliwości pracy zdalnej z dowolnego miejsca. Np. z jednego z ośrodków wypoczynkowych należących do AdNext, gdzie przysługują nam ulgowe stawki.

Workation

Za skuteczne polecenia nowych pracowników otrzymujemy bonusy finansowe.

Program rekomendacji

Karta Fitsport

Lubimy się ruszać! Korzystamy z karty FitSport uprawniającej do bezpłatnych wejść do kilkuset obiektów sportowych w całej Polsce.

Spotykamy się regularnie – by świętować sukcesy i zupełnie bez okazji. A nasze coroczne wyjazdy integracyjne słusznie noszą miano kultowych!

Cykliczne integracje

Raz w roku uruchamiamy skrzynkę życzeń, do której zgłaszamy swoje pomysły – nawet te zwariowane! Dzięki temu poszliśmy na koncert Beaty Kozidrak, a w naszym biurze stanął dystrybutor prosecco.

Skrzynka życzeń

Wygodna lokalizacja biura

Nasze biuro jest zlokalizowane przy świetnie skomunikowanym placu Zawiszy, w nowoczesnym budynku Equator I. Mamy na miejscu parking rowerowy i prysznic, a za oknami piękną panoramę Warszawy!

Dla tych, których męczy głód wiedzy, mamy do dyspozycji firmową biblioteczkę, którą systematycznie poszerzamy o nowe tytuły.

Biblioteczka firmowa

Zaczynamy weekend wcześniej! Po upewnieniu się, że nie koliduje to z prowadzonymi projektami, w piątki kończymy pracę o godz. 15:00.

Krótsza praca w piątki

PROCES REKRUTACJI

Stawiamy na transparentność, komunikację i elastyczność. Nasz proces rekrutacji jest przejrzysty, a Ty na bieżąco otrzymujesz informacje zwrotne o swoich postępach. Do każdego podchodzimy indywidualnie, więc Twoja ścieżka może, ale nie musi składać się ze wszystkich poniższych etapów.

Zapoznajemy się z każdą nadesłaną aplikacją. Jeśli nie spełnia naszych oczekiwań, otrzymasz maila z wiadomością o odrzuceniu CV.

Analiza CV

Po pozytywnej weryfikacji Twojego CV poznamy się telefonicznie. W trakcie krótkiej rozmowy przedstawisz siebie, swoją wiedzę i kompetencje, wartości, zadasz swoje pytania oraz dowiesz się, co będzie dalej i kiedy otrzymasz informację zwrotną.

Rozmowa telefoniczna

Spotkanie z osobą z HR oraz przyszłym bezpośrednim przełożonym (Hiring Managerem) potrwa około 60 minut. Możesz spodziewać się pytań merytorycznych i behawioralnych, które pogłębią wiedzę o Twoim doświadczeniu i kompetencjach oraz Twoich zachowaniach i motywacji.

Pierwsze spotkanie (on-line)

Jeśli poprosimy Cię o przygotowanie zadania, będzie ono dotyczyło bezpośrednio Twoich obowiązków.
W odpowiedzi na wykonane zadanie otrzymasz informację, czy zapraszamy Cię na drugie (i zarazem ostatnie) spotkanie.

Zadanie

To spotkanie z przyszłym bezpośrednim przełożonym (Hiring Managerem) i Szefową Spółki, podczas którego przedstawisz zadanie i swój punkt widzenia. Omówimy kwestie, które pozwolą nam wszystkim podjąć decyzję o ewentualnej współpracy.

Drugie spotkanie (stacjonarne lub on-line)

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to w krótkim czasie otrzymasz od nas telefon z ofertą współpracy oraz formalne potwierdzenie mailem.

Złożenie oferty

Po udziale w każdym z etapów rekrutacji otrzymasz od nas informację zwrotną: zaproszenie do kolejnego etapu lub uzasadnienie odrzucenia Twojej kandydatury.

Komunikacja

Twoje doświadczenia z kontaktu z nami są dla nas bardzo istotne. Bez względu na finał rozmów poprosimy Cię o informację zwrotną nt. wrażeń z udziału w procesie rekrutacji.

Twój Feedback

KONTAKT

Mastermind Media Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa
XIII piętro, budynek Equator

NIP: 7010406776
KRS: 0000490244

Obserwuj nas

Wszelkie prawa zastrzeżone | Mastermind Media sp. z o.o. | Polityka prywatności