Tworzymy Zespół doświadczonych specjalistów o szerokich kompetencjach w digital marketingu i nowych technologiach. Każdy z nas jest ekspertem w swojej dziedzinie. Budujemy pozytywne relacje oparte na zaufaniu, dzielimy się wiedzą i zapewniamy przestrzeń do twórczej dyskusji.


Jeśli cenisz podobne wartości - zapraszamy do nas! Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki, by znaleźć ofertę.

KARIERA W MASTERMIND

DOŁĄCZ DO NAS I KORZYSTAJ Z MOŻLIWOŚCI CAŁEJ GRUPY

W Mastermind stawiamy na rozwój, a ponieważ stanowimy część Grupy AdNext, regularnie korzystamy z wewnętrznych programów, dzięki którym poszerzamy swoją wiedzę.

Brain 2 Brain (B2B)

Cykl szkoleń międzyspółkowych (stacjonarnych i/lub on-line) dostępnych dla wszystkich pracowników.

Program mentoringowy pomiędzy spółkami, przeznaczony dla pracowników ze stażem 1+.

Shadowing

Niezależnie od spółki, w której pracujemy, dzięki zasadzie otwartych drzwi możemy brać udział w pracach i projektach innych biznesów.

Open Door

BENEFITY

Praca w Grupie AdNext zapewnia nam dostęp do wielu atrakcyjnych benefitów:

E-karty do sklepów

Zakupy na Allegro czy w Notino? Punkty zdobyte w platformie grywalizacyjnej możemy wymieniać na bony do sklepów on-line.

Co roku przyznajemy nagrody za wyjątkowe osiągnięcia. Doceniamy zaangażowanie, nietuzinkowe pomysły i budowanie pozytywnej energii w Zespole.

Nagrody

Możemy korzystać z opieki medycznej w EnelMed – indywidualnie bądź rodzinnie. Mamy do dyspozycji kilka różnych pakietów.

Opieka medyczna

Loyalty program

Warto zostać z nami na dłużej! Jeśli pracujesz u nas ponad 3 lata, możesz korzystać z dodatkowych bonusów – np. workation czy dofinansowania do osobistych pasji.

Korzystamy z możliwości pracy zdalnej z dowolnego miejsca. Np. z jednego z ośrodków wypoczynkowych należących do AdNext, gdzie przysługują nam ulgowe stawki. Workation to również benefit za staż pracy – w tym wypadku koszt pobytu pokrywa firma.

Workation

Dysponujemy zautomatyzowanym Managerem Rekomendacji, który ułatwia nam polecanie wszystkich naszych rekrutacji. Za skuteczne polecenia otrzymujemy bonusy.

Program rekomendacji

Karta Fitsport

Lubimy się ruszać! Korzystamy z karty FitSport uprawniającej do bezpłatnych wejść do kilkuset obiektów sportowych w całej Polsce.

Spotykamy się regularnie – by świętować sukcesy i zupełnie bez okazji. A nasze coroczne wyjazdy integracyjne słusznie noszą miano kultowych!

Cykliczne integracje

Raz w roku uruchamiamy skrzynkę życzeń, do której zgłaszamy swoje pomysły – nawet te zwariowane! Dzięki temu poszliśmy na koncert Beaty Kozidrak, a w naszym biurze stanął dystrybutor prosecco.

Skrzynka życzeń

Wygodna lokalizacja biura

Nasze biuro jest zlokalizowane przy świetnie skomunikowanym placu Zawiszy, w nowoczesnym budynku Equator I. Mamy na miejscu parking rowerowy i prysznic, a za oknami piękną panoramę Warszawy!

Dla tych, których męczy głód wiedzy, mamy do dyspozycji firmową biblioteczkę, którą systematycznie poszerzamy o nowe tytuły.

Biblioteczka firmowa

W wakacje zaczynamy weekend wcześniej!Po upewnieniu się, że nie koliduje to z prowadzonymi projektami, w piątki wychodzimy z pracy o godz. 15:00.

Krótsza praca w piątki

PROCES REKRUTACJI

Stawiamy na transparentność, komunikację i elastyczność. Nasz proces rekrutacji jest przejrzysty, a Ty na bieżąco otrzymujesz informacje zwrotne o swoich postępach. Do każdego podchodzimy indywidualnie, więc Twoja ścieżka może, ale nie musi składać się ze wszystkich poniższych etapów.

Zapoznajemy się z każdą nadesłaną aplikacją. Jeśli nie spełnia naszych oczekiwań, otrzymasz maila z wiadomością o odrzuceniu CV.

Analiza CV

Po pozytywnej weryfikacji Twojego CV poznamy się telefonicznie. W trakcie krótkiej rozmowy przedstawisz siebie, swoją wiedzę i kompetencje, wartości, zadasz swoje pytania oraz dowiesz się, co będzie dalej i kiedy otrzymasz informację zwrotną.

Rozmowa telefoniczna

Spotkanie z osobą z HR oraz przyszłym bezpośrednim przełożonym (Hiring Manager) potrwa około 60 minut. Możesz spodziewać się pytań merytorycznych i behawioralnych,które pogłębią wiedzę o Twoim doświadczeniu i kompetencjach oraz Twoich zachowaniach i motywacji.

Pierwsze spotkanie (on-line)

Jeśli poprosimy Cię o przygotowanie zadania, będzie ono dotyczyło bezpośrednio Twoich obowiązków.
W odpowiedzi na wykonane zadanie otrzymasz informację, czy zapraszamy Cię na drugie (i zarazem ostatnie) spotkanie.

Zadanie

To spotkanie z przyszłym bezpośrednim przełożonym (Hiring Managerem) i Szefową Spółki, podczas którego przedstawisz zadanie i swój punkt widzenia. Omówimy kwestie, które pozwolą nam wszystkim podjąć decyzję o ewentualnej współpracy.

Drugie spotkanie (stacjonarne lub on-line)

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to w krótkim czasie otrzymasz od nas telefon z ofertą współpracy oraz formalne potwierdzenie mailem.

Złożenie oferty

Po udziale w każdym z etapów rekrutacji otrzymasz od nas informację zwrotną: zaproszenie do kolejnego etapu lub uzasadnienie odrzucenia Twojej kandydatury.

Komunikacja

Twoje doświadczenia z kontaktu z nami są dla nas bardzo istotne. Bez względu na finał rozmów poprosimy Cię o informację zwrotną nt. wrażeń z udziału w procesie rekrutacji.

Twój Feedback

KONTAKT

Mastermind Media Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa
XIII piętro, budynek Equator

NIP: 7010406776
KRS: 0000490244

Obserwuj nas

Wszelkie prawa zastrzeżone | Mastermind Media sp. z o.o. | Polityka prywatności